Skip to main content

POKYNY PRO BALÍČKY

Balík lze poslat až po prvotní dohodě na jeho zaslání prostřednictvím telefonického hovoru či emailové komunikace.

ADRESA DORUČENÍ

BRNO Hlouch:
Car repair and tire service,
Turgeněvova 985/7, 618 00
Brno-Černovice
Česká republika

PŘÍPRAVA BALÍČKU K DORUČENÍ

Před odesláním balíku je důležité jej dobře zabalit a zajistit, aby nedošlo k poškození při přepravě.

Přepravované zboží je nutno zabalit do bublinkové fólie. Pro fixaci zboží v balíku je nutno použít vhodné výplně (polystyrenové bloky, tělíska Flopak, pěnový profil, vzduchové podušky apod.). Doporučujeme, aby jednotlivé objekty byly zabaleny minimálně v 5-10 cm obalového materiálu a uloženy v této vzdálenosti od kraje krabice.

Výplní nešetřete!

Použijte dostatek balicího materiálu, aby se zabránilo pohybu obsahu při přesouvání zásilky. V krabici by neměly být žádné prázdné prostory, aby nedošlo k možnému pohybu zboží při přepravě. Objekt by se neměl přímo dotýkat stran krabice. V případě, že zásilka obsahuje více než jednu položku je nutné je od sebe oddělit uvnitř krabici, aby se navzájem nedotýkaly a aby se zabránilo jejich vzájemnému poškození.

Pokud je zboží nepravidelných tvarů a obsahuje labilnější komponenty – uši světel, kabeláž, úchyty apod., je nutno věnovat jim zvýšenou pozornost a zajistit je před ulomením se.

Krabice musí být pevná, dostatečně velká – odpovídající velikosti zboží. Dbejte na výplň dna, boků a víko. Krabici je vhodné zabalit do streč folie (nejlépe černé), popř. balicího papíru, z důvodu možné okamžité reklamace u přepravce při poškození obalu. Balíček by měl být uzavřen silnou lepicí páskou. Pro lepší manipulaci s balíkem, zejména u přepravce, je dobré krabici převázat provázkem.

Nezodpovídáme za stav, ve kterém k nám balíček přijde. Jedná se o vaše zboží a vaše peníze, proto buďte důslední při jeho zabalení.

PRŮVODNÍ LIST

Do balíku je nutno připojit i průvodní dopis, ve kterém je uvedeno o jaký typ světel se jedná, o jaký repas máte zájem, např.:

  • repas v podobě čištění vnitra světel a výměna parabol
  • výměna plexiskel
  • repas+ lakování+ výbojky
  • repas led pasu, výměna asf. motorku
  • a pod.

Nezapomeňte uvést zpáteční adresu spolu s Vaším telefonním číslem.

ODESÍLÁNÍ BALÍKU

Výběr přepravní společnosti, kterou balík zasíláte je výlučně na Vás.

Doporučujeme však zasílat formou „express kurýr“. Balíček vždy pojistěte a označte jako „křehké“! Prosím, napište adresu odesílatele, i příjemce spolu se jménem a kontaktními údaji příjemce přímo na balík.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Balíky vyřizujeme nejrychleji, jak se dá! Upřednostňujeme předem objednané zákazníky, kteří k nám přijedou s vozidlem fyzicky! Čas vyřízení balíku závisí na době, kdy je nám doručen! U zásilek do zahraničí se může cena vzhledem k převodu měny navýšit! Jsme jen lidé a vždy je nutné počítat s možnými komplikacemi, které neumíme ovlivnit!